VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, MUHTAR VE VATANDAŞ BULUŞMALARINI PİRİLİ VE MEMİŞLİ MAHALLELERİNDE SÜRDÜRDÜ

Vali Mahmut Demirtaş, sıkça gerçekleştirdiği muhtar ve vatandaş buluşmalarını Çukurova İlçesi’ne bağlı Pirili ve Memişli Mahalleleri’nde sürdürdü.
 
İlk olarak Pirili Mahallesi Muhtarlığını ziyaret eden Vali Demirtaş, burada mahalle muhtarı Dede Kütük ve vatandaşların dile getirdiği talep ve beklentileri dinledi. İletilen konuların takipçisi olacağını kaydeden Vali Demirtaş, bu ziyaretleri sıkça gerçekleştirmekteki amacının, vatandaşların hal ve hatırlarını sormak, sorunlarını bizzat kendilerinden dinlemek ve çözüm yolları üretmek olduğunu vurguladı.
 
“Vatandaşlarımızı Daha Mutlu ve
Huzurlu Kılmak En Büyük Amacımız”
 
Tek tek söz alarak sorunlarını ve taleplerini anlatan mahalle sakinlerinin, ziyaretinden ve ilgisinden dolayı teşekkür ettikleri Vali Demirtaş, daha sonra Çukurova İlçesi’ne bağlı Memişli Mahalle Muhtarlığı’nda,  muhtar Ramazan Altuntop ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Ziyareti sırasında vatandaşların çeşitli konulardaki taleplerini ve beklentilerini dinleyen Vali Mahmut Demirtaş, dile getirilen sorunların çözümü noktasında ilgili kurum ve kuruluşlarca yapılması gereken çalışmaların takipçisi olacağını belirtti. Vali Demirtaş, vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, “Beklentilerinin karşılanmasına büyük önem verdiğimiz siz değerli vatandaşlarımız ile bir araya gelmekten büyük bir onur ve sevinç duyuyoruz. Kentimizin tüm mahallelerinde kararlılıkla sürdürdüğümüz muhtar ve vatandaş buluşmalarımızda dile getirilen sorunların çözümünü sağlamak, vatandaşlarımızı daha mutlu ve huzurlu kılmak en büyük amacımız. Bu yolda elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz” dedi.
 
Vali Demirtaş’ın Memişli Mahallesi Muhtarlığı’nı ziyareti, Vatandaşların teşekkür mesajlarıyla son buldu.
 
Kaynak: http://www.adana.gov.tr/pirili-memisli-mahalle-
 
İSAY2 Galeri