VALİ DEMİRTAŞ VE EŞİ HANIMEFENDİ BEYHAN DEMİRTAŞ’TAN ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ
 
Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Adana Valiliği’ne yapılan bombalı saldırı sonucunda şehit olan Gökhan Aygül ve Kadir Kırbaç'ın ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 
İlk olarak Seyhan İlçesi Karayusuflu Mahallesi’nde ikamet eden Gökhan Aygül’ün babaevini ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Aygül ailesine başsağlığı dileğinde bulunarak, Allah’tan sabır diledi.
 
Daha sonra Çukurova İlçesi Güzelyalı Mahallesi’ne geçen Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Kırbaç ailesine başsağlığı dileğinde bulunup, Allah’tan sabır diledi.
 
Ziyarette okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duaların ardından Vali Demirtaş, yaptığı açıklamada “Ülkemizin istikrarını hedef alan, birliğimizi ve huzurumuzu bozmayı hedefleyen şer odaklarınca Adana Valiliğimize düzenlenen bu hain terör eylemini şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.
 
Taziye ziyaretine Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Ertaş, Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, Çukurova Kaymakamı Dr. Mehmet Ali Özkan, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar da katıldı.
 
 
İSAY2 Galeri