VALİ DEMİRTAŞ ve KAYMAKAM SARI, GÜZELYALI VE TOROS MAHALLE MUHTARLIKLARINDA VATANDAŞLAR İLE BULUŞTU
 
Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş ile Kaymakamımız Osman Sarı, ilçemiz Güzelyalı ve Toros mahalle muhtarlıklarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Muhtarlar ve vatandaşlarla sohbet ederek onların talep ve beklentilerini dinleyen Vali Demirtaş, muhtar ve vatandaş buluşmalarını kentin dört bir yanında kararlılıkla gerçekleştirmeye devam edeceklerini, amaçlarının vatandaşlara hak ettiği kaliteli hizmeti sunmak ve onların yaşam standardını daha iyi seviyelere çıkarmak olduğunu dile getirdi.
 
Kaymakam Sarı, “Devlete sadakat ve minnet, vatandaşa hizmet etmeyi kendimize ilke edinmemizden dolayı kaliteli hizmet ve daha yaşanabilir bir şehir için varız.” diyerek, sorun ve talepleri dinleyerek, taleplerin karşılanması konusunda gereken hassasiyeti göstereceklerini vurguladı.
 
Vali Demirtaş’ın muhtarlık ziyaretleri ülkemizin milli güvenliğine tehdit oluşturan bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek üzere Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan mücadeleye verilen destek mesajlarıyla son buldu.
 
 
İSAY2 Galeri