VALİ DEMİRTAŞ, BEYAZEVLER MAHALLESİ’NDE MUHTARLAR VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
 
Vali Mahmut Demirtaş, Çukurova İlçesi Beyazevler Mahallesi’nde Muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinledi.
 
Beyazevler Mahalle Muhtarlığı’nda Çukurova Kaymakamı Dr. Mehmet Ali Özkan, kamu kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ile vatandaşların olduğu buluşmada konuşan Vali Mahut Demirtaş, muhtarlar ve vatandaşlar ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyetini dile getirdi.
 
Vali Demirtaş, muhtarlar ve vatandaşların bölgede yaşanan asayiş olayları, kapalı pazar yeri, engellilerin toplu taşımada yaşadıkları sorunları ve toplu taşıma araçlarından yeteri kadar hizmet alamadıklarını ayrıca cadde üzerinde araçların kaldırımlara park etmesi gibi sorunları dinleyerek, taleplerin karşılanması konusunda gereken hassasiyeti göstereceklerini vurguladı.
 
Muhtarların, devlet ile vatandaş arasında köprü görevi gördüğüne işaret eden Vali Demirtaş, “Muhtarlarımız, bölgelerinde yaşanan sorunları ve talepleri bize ilettiğinde kamu ve yerel yönelicilerimiz ile birlikte ihtiyacı karşılayıp, vatandaşlarımızın daha mutlu bir ortamda yaşaması konusunda gece gündüz demeden hizmet ediyoruz” dedi.
 
Muhtarların ve vatandaşların tek tek taleplerini dile getirdiği ziyaret, Vali Mahmut Demirtaş'a teşekkür edilmesiyle son buldu.
 
Kaynak: http://www.adana.gov.tr/beyazevler-
 
 
İSAY2 Galeri