ŞEHİT POLİS MEMURLARI MEHMET ATICI VE ADEM OĞUZ, SON YOLCULUĞUNA DUALARLA UĞURLANDI
 
İstanbul Beşiktaş İlçesi’ndeki Beşiktaş Vodafone Arena yakınlarındaki bombalı araç ve canlı bomba ile gerçekleştirilen hain terör saldırısında şehit olan Adanalı polis memurları, Mehmet Atıcı ve Adem Oğuz memleketlerinde düzenlenen törenle son yolculuklarına uğurlandı.
 
Şehit polis memurları Mehmet Atıcı ve Adem Oğuz için Sabancı Merkez Camii’nde düzenlenen törene, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri, Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Zülfikar Tümer İnönü, Seyfettin Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Hakan Atınç, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan, askeri erkan, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.
 
Şehit ailesi ve yakınlarının gözyaşları arasında İl Müftüsü Arif Gökçe’nin kıldırdığı cenaze namazının ardından şehit polis memurları Adem Oğuz’un naaşı Aladağ ilçesine, Mehmet Atıcı naaşı ise İmamoğlu ilçesine dualar eşliğinde gönderildi.
 
Cenaze Namazı'nın ardından Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Şehit ailesi ile görüşerek, acılarını paylaştığını, Devlet olarak daima yanlarında olduklarını belirtip, Allah'tan sabır diledi ve Şehidin tabutuna sarılı olan Türk Bayrağı'nı da öpüp alnına koyduktan sonra Şehidin ailesine teslim etti.
 
 
İSAY2 Galeri