ŞEHİT KIRBAÇ’IN BABASINDAN KAYMAKAM ÖZKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
 
İl Göç İdaresi'nde çalışırken, geçici görevle Adana Valiliği'ndeki OHAL bürosunda çalışan Şehit Kadir Kırbaç’ın babası Mehmet Ali Kırbaç Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan’ı makamında ziyaret ettiler.
 
Şehit babası Mehmet Ali Kırbaç’ın ziyaretinde, Devletin her zaman yanlarında olduğunu hissettiklerini, başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım, Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş, tüm devlet büyüklerine ve Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan’a şahsı nezdinde teşekkür ederek, “ Sizler her zaman yanımızda oldunuz. Bizleri yalnız bırakmadınız. Devletimiz ve Milletimiz için canımızı vermeye hazırız. Bir oğlum vardı. Bin oğlum olsa da şehit vermeye hazırım. Bayrağım için devletim için çocuğum şehit oldu ben de hazırım. Vatanım, devletim sağ olsun” İfadelerini kullandı.
 
Kaymakam Özkan,  başta 15 Temmuz şehitleri olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine da sabır dileyerek, "Sizler bize emanetsiniz ve bizde bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler bizim ailemizdensiniz ve sizin taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız” dedi.  Şehit babası Mehmet Ali Kırbaç’ın ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
 
İSAY2 Galeri