MALİYE BAKANI SAYIN NACİ AĞBAL’DAN ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ
 
Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal, Fırat Kalkanı Harekâtı kapsamında Suriye'nin kuzeyindeki El Bab bölgesinde şehit olan  Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kılıç ile Uzman Onbaşı Emre Mücahit Topal ve Ankara Gölbaşı İlçesi’ndeki Havacılık Dairesi Eğitim Tesislerine darbe girişiminde bulunanlar tarafından şehit edilen polis memurları ikiz kardeşler Ahmet Oruç ve Mehmet Oruç’un ailelerini ziyaret etti.
 
İlk olarak Şehit Kılıç'ın Yüreğir İlçesi’ndeki evine giden Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal, baba Mehmet ve anne Fadime Kılıç'a başsağlığı dileğinde bulundu.
 
Daha sonra aynı İlçe’deki Şehit Topal'ın evine gelerek, baba Salih ve anne Sema Topal'a başsağlığı dileyerek daima şehit ailelerin yanlarında olarak, onların acılarını paylaştıklarını, ülkenin birliğini ve bütünlüğünü hiçbir şekilde hainlerin bozamayacağını söyledi.
 
Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal, şehit polis memurları ikiz kardeşler Ahmet Oruç ve Mehmet Oruç’un Çukurova İlçesi Belediyeevleri Mahallesindeki ailesinin evine gelerek baba Ali ve anne Senem Oruç'a başsağlığı dileğinde bulundu.
 
Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı, Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcilerinde hazır bulunduğu ziyarette tüm şehitlerin ruhuna okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duaların ardından son buldu.
 
Kaynak: http://www.adana.gov.tr/maliyesehit-taziye
 
İSAY2 Galeri