KAYMAKAMIMIZ OSMAN SARI, OKUL İNŞAATLARINI GEZDİ
 
        İlçemizde yapımı devam eden 100. Yıl Mahallesinde bulunan Oğuzhan Ortaokulu inşaatı ile Huzurevleri Mahallesinde bulunan Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu inşaatlarını gezerek incelemelerde bulunan Kaymakamımız Osman Sarı, daha sonrasında Hoca Ahmet Yesevi İlkokulunu da ziyaret ederek okul yetkililerinden brifing aldı.
 
        Kaymakam Sarı, Ülkemizin geleceği çocuklarımızı daha iyi yarınlara hazırlamanın gayreti içerisinde bulunulduğunu ifade ederek, “Çağdaş eğitim, toplumsal yaşamımızın biçimlendirilmesinde, geleceğe yönelik adımlarımızın belirlenmesinde ve çağdaşlaşma sürecinin başarıya ulaşmasında vazgeçilmez öğedir. Sağlam temeller üzerine kurulmuş bir yaşam, çocuklarımızın geleceği için olduğu kadar, genç nüfus yoğunluğuna sahip Cumhuriyetimizin geleceği için de temel koşuldur.
Başarı, birden çok faktöre bağlı olarak ulaşılabilen bir olgudur. Başarıya ulaşmada; sorumluluk duyma, planlı çalışma, kararlı olma ve kendine güvenme başarının olmazsa olmazlarıdır. Eğitim-öğretim alanında yapılan her türlü fedakârlık, çaba ve yatırım, öğrencilerimiz içindir. Çocuklarımız başarılı oldukça, bizler de mutlu ve huzurlu olacak, geleceğimize güvenle bakacağız. “ dedi.
 
        Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Dağlı, Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu Müdürü ve öğretmenleri hazır bulundu.
 
İSAY2 Galeri