KAYMAKAM SARI, BEYAZEVLER MAHALLESİ’NDE MUHTARLAR VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
 
Kaymakamımız Osman Sarı, İlçemiz Beyazevler Mahallesi’nde Daire Amirleri, Muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinledi.
 
Kaymakam Sarı, daire amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Muhtarlar ve vatandaşların bölgede yaşanan asayiş olayları, kapalı pazar yeri, engellilerin toplu taşımada yaşadıkları sorunları ve toplu taşıma araçlarından yeteri kadar hizmet alamadıklarını ayrıca cadde üzerinde araçların kaldırımlara park etmesi gibi sorunları dinleyerek, taleplerin karşılanması konusunda gereken hassasiyeti göstereceklerini vurguladı.
 
Muhtarların, devlet ile vatandaş arasında köprü görevi gördüğüne işaret eden Kaymakam Sarı, “Muhtarlarımız, bölgelerinde yaşanan sorunları ve talepleri bize ilettiğinde kamu ve yerel yönelicilerimiz ile birlikte ihtiyacı karşılayıp, vatandaşlarımızın daha mutlu bir ortamda yaşaması konusunda gece gündüz demeden hizmet edileceğini ve vatandaşa her zaman en iyi hizmetin sağlanması hususunda ellerinden gelenin de yapılacağını söyledi.