KAYMAKAM ÖZKAN’DAN KABASAKAL İLKOKULU-ORTAOKULUNA ZİYARET

Masatenisi 12-14 yaş grubunda bireysel dalda Türkiye birincisi olan Burak Aydemir’e kupa ve madalyası verilerek, Odak Projesi kapsamında İlçemiz Kabasakal İlkokulu-Ortaokulunun kardeş okulu tarafından gönderilen hediyeler dağıtıldı.

Kaymakam Özkan, İlçemiz Kabasakal İlkokulu-Ortaokulunun kardeş okulu uygulamasının hayırlı olmasını dileyerek, okulların birbirine yardımlarda bulunmasının güzel bir davranış olduğunu dile getirdi. Okulu gezerek okul hakkında brifing alan Kaymakam Özkan, kardeş okuldan gelen hediyeleri öğrencilere vererek, çocukların mutluluklarına şahit oldu. Ayrıca Masatenisi 12-14 yaş grubunda bireysel dalda Türkiye birincisi olan Burak Aydemir’i de tebrik ederek, kendisine kupa ve madalyasını verdi. Okuldan memnun kalan Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan, başta Milli Eğitim Müdürü olmak üzere Okul Müdürü, Yönetici ve Öğretmenlere teşekkür etti.

Ziyarette İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Okul Müdürü ve Okul Müdür Yardımcıları, Öğretmenler, İlçemiz Mahalle Muhtarları, Okul Aile Birliği Temsilcileri, veliler ve öğrenciler hazır bulundu.

İSAY2 Galeri