Kaymakam Özkan, TEOG’da Başarı Gösteren İbrahim Atalı İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri İçin Düzenlenen Ödül Törenine Katıldı
 
        Kaymakam Özkan, TEOG’da başarı gösteren İbrahim Atalı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin ödül töreni için düzenlenen yemeğe katıldı.

        TEOG’da birinci, ikinci ve üçüncü olan öğrencilerimizin altınla ödüllendirildiği törene Kaymakam Özkan’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Dağlı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cumali Döşlü, Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün, ADİM-DER Başkanı Veyis Şahin, TEMA Başkanı Kenan Deniz, Yaşar Rukiye Kısacık Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Recep Yörür, Selahaddin Eyyubi İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bilal İkizoğlu, Çukurova İbrahim Atalı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mustafa Sarı, Çukurova İbrahim Atalı İmam Hatip Ortaokulu Öğretmenleri ve Okul Aile Birliği üyeleri de katıldı.

        Törende  başta okul müdürü, öğretmen ve öğrenciler olmak üzere başarıda emeği geçen herkesi  tek tek tebrik eden Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan, ileri yıllarda öğrencilerimizden daha iyi başarılar elde etmelerini ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek almalarını istedi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Devletimizin başta İmam Hatip Okulları olmak üzere tüm okullarımıza önem verdiğini, İmam Hatip Okullarının fiziki şartlarının eskiye göre günden güne daha iyiye gittiğini bu yönden öğrencilerimizin çok şanslı olduğunu söyleyen Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan öğrencilerimizden de gösterecekleri başarılarla buna destek olmalarını istedi.
 
İSAY2 Galeri