KAYMAKAM ÖZKAN, KAMUDA ETKİN İLETİŞİM TEKNİKLERİ EĞİTİMİNİ BAŞLATTI
 
Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan tarafından, İlçemiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Kamuda Etkin İletişim Teknikleri Eğitimi başlatıldı.

Kaymakam Özkan, “Vatandaş odaklı hizmet anlayışımız gereği, kamu personellerinin etkin iletişim becerilerine sahip olmalarını istiyoruz. Personelimiz ne kadar etkin iletişim kurabilirse vatandaş memnuniyeti o derece artacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Halka hizmet Hakk’a hizmettir. Biz bu memlekete efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya geldik” düsturunu kendimize yol edindik ve bu nedenle de böyle bir proje ile hizmet kalitemizi bir nebze daha arttırmak hedefindeyiz.” dedi.

İlçemizdeki Kamu Kurumlarının personellerine yönelik olan Kamuda Etkin İletişim Teknikleri Eğitimi Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Recep Ünal ve Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Ali Havare tarafından 5 gün süre ile 50 personele verilecektir.

 
İSAY2 Galeri