KADINLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR
DEVLETİMİZİN SICAK ELİ KADINLARIMIZIN YANINDA
 
Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kaymakamlıkta bulunan personeline gül dağıttı. Kadınlarımızın annemiz, kardeşimiz, eşimiz ve hayatta en önemli varlıklarımız olduğunu belirten Kaymakam Özkan "Çalışanlarımız olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum." şeklinde konuştu.
 
Kadınların, toplumların şekillenmesinde çok büyük görevler düştüğünü belirten Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan "Çocuklarımıza ilk eğitimi annelerinden alır. Kadınlarımızın dolayısıyla annelerimizin eğitimli olması yetişen nesillerin de daha bilinçli olmasını sağlar. Kadınlarımız toplumları doğuran, aile birliğinin temel taşı ve hayatın en önemli varlıklarıdır.
 
Dünyanın çağdaş uygarlık düzeyine ulaşması, ilerlemesi ve gelişmesi için kadınlarımızın çok iyi eğitimli olması gerekmektedir. Kadınlarımız toplumlarda denge unsurudur ve köprü vazifesi görür. Kadınlarımız ve annelerimiz insanlık var olduğu günden bu yana merhametin ve sevginin kaynağıdır.
 
Çukurova Kaymakamlığı olarak kadınlarımıza he zaman destek oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz. Devletimizin sıcak eli ihtiyacı olan kadınlarımızın her zaman yanındadır.  Bu vesileyle kadınlarımızın "8 Mart Dünya Kadınlar Gününü" kutluyorum." şeklinde konuştu.
 
İSAY2 Galeri