İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN KAYMAKAM ÖZKAN’A ZİYARET
 
İlçemiz Emniyet Müdürü İhsan Yalçınkaya Başkanlığında bir heyet, Polis haftası etkinlikleri kapsamında Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan'ı makamında ziyaret ettiler.

Kaymakam Özkan, '1845 de kurulan Türk Polis teşkilatı, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri yerine getirmenin yanı sıra, ülkemizdeki huzur ve güven ortamının tesisinde de büyük rol üstlenmektedir. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, hukuk kuralları çerçevesinde görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Görevlerini yerine getirirken, toplumun huzuru için gerektiğinde çekinmeden canlarını feda eden kahraman polislerimiz, her zaman saygı ve şükranla hatırlanacaktır. Bu vesileyle; Türk Polis Teşkilatımızın 172. kuruluş yıldönümünü kutluyor,  başta 15 Temmuz şehitleri olmak üzere şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan Polislerimize de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.' dedi.

Ziyarette Kaymakam Özkan, İlçemizdeki huzur ve sükûnun sağlanması açısından başarılı çalışmaları nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü İhsan Yalçınkaya, Emniyet Amirleri Özlem Özdemir ve Semra Kan’a teşekkür etti.
 
İSAY2 Galeri