Çukurova Toroslar Anadolu Lisesinden Kaymakam Özkan’a Ziyaret
 
Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığının 4. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçik Akdeniz Bölgesi 2. Kategori Bilimsel ve Teknolojik Teknikler dalında "Fetih Mobiloskop" projesi ile Mansiyon ödülünü alan Çukurova Toroslar Anadolu Lisesi Biyoloji Öğretmeni Mustafa Bürcü ile Adana Büyükşehir Belediyesi ile Adana Valiliğinin birlikte organize ettiği Arif Nihat Asya’nın BAYRAK şiirini en güzel okuma yarışmasında Bölge Birincisi İlçe 2. ve İl 3. olan Çukurova Toroslar Anadolu Lisesi öğrencisi Elif Yürek Kaymakamımız Dr. Mehmet Ali Özkan’ı makamında ziyaret ettiler.
 
Kaymakam Özkan, Biyoloji Öğretmeni Mustafa Bürcü’nün başarılı projesi için kendisini tebrik ederek, eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanında bilimsel çalışmalara da zaman ayırmasından dolayı hem meslektaşlarına hem de öğrencilerine çok güzel örnek teşkil ettiğini ifade etti. Vatanın ne kadar kutsal olduğunu simgesi Bayrak ile ifade eden Arif Nihat Asya’nın BAYRAK şiirini hakkıyla ve en güzel şekilde okuyan Elif Yürek’i de tebrik etti.
 
Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığının 4. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçik ödülleri toplamda 5 kategoride 7 ödül verilmiş olup, bu ödüllerin 2 tanesi Adana İlimize verilmiştir.
 
Ziyarette İlçe Yazı İşleri Müdürü Günay KILIÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Dağlı, Çukurova Toroslar Anadolu Lisesi Okul Müdür Vekili Kültiğin Pazarcı, Biyoloji Öğretmeni Mustafa Bürcü ve Elif Yürek hazır bulundu.
 
İSAY2 Galeri