ADANA İL KOORDİNASYON KURULU 2017 YILI 3. TOPLANTISI, VALİ DEMİRTAŞ’IN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
           
Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleşen toplantıya, kurul üyelerini oluşturan kamu kurum ve kuruluşları ile yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
 
2017 yılı yatırım programında merkezi idare ve yerel yönetimler tarafından gerçekleştirilen ve yatırım programında yer alan projelerin geldiği aşamanın ayrıntılarıyla ele alındığı toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Demirtaş, en yapımı süren hizmetlerin öngörüler sürede tamamlanmasına büyük önem verdiklerini söyledi.
 
Vali Demirtaş, Kurul Üyelerini “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinliklerine katılmaya Çağırdı
 
Yatırım programında yer alan projelerin öngörülen sürelerde tamamlanması için ilgili kurum ve kuruluşlar nezdindeki gerekli diyalog ve işbirliğinin sağlanmasının yanı sıra koordineli çalışılmasının da büyük önem arz ettiğine dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş,  “yatırım programlarımıza yönelik gelinen aşamaları değerlendirme, kurumlar arası işbirliği ve diyaloğu geliştirme fırsatı bulduğumuz toplantımız vesilesiyle tüm katılımcılarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Toplantımız vesilesi ile, çeşitli anma etkinlikleri düzenlediğimiz 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde, bu kalkışmaya canları ve kanları pahasına göğüs geren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.  Aziz milletimizin kahramanlık destanı yazdığı 15 Temmuz’u asla unutmayacağız ve unutturmayacağız. Siz değerli kurul üyelerimizi, 15 Temmuz Cumartesi Günü Merkez Park’ta gerçekleştireceğimiz ‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ etkinliklerine, eşleriniz, çocuklarınız ve tüm aile fertlerinizle birlikte davet ediyorum” dedi.
 
Adana İl Koordinasyon Kurulu 2017 yılı 3. Toplantısı, yatırım programında yer alan projelerin gerçekleştirilme oranları, maliyet ve ödenek tablosunun değerlendirilmesi, yatırımcı kurum ve kuruluşlarca yürütülen projelerde gelinen aşamanın analiz edilmesi ve hedeflere ilişkin sunumlarla ile katılımcıların görüş ve önerilerini dile getirilmesiyle sürdü. 
 
 
İSAY2 Galeri